Stwórz swój spersonalizowany kanał informacyjny na Facebooku

Czy ostatnio miałeś sfrustrowany związek z Facebookiem – głównie z powodu jego tendencji do włączania nowej aplikacji lub funkcji dla wszystkich, a następnie spędzania cennego czasu na wyłączaniu jej, blokowaniu tych szalonych małych aplikacji lub ukrywaniu aktualizacji innych osób w Twoich wiadomościach Karmić?

Co to jest kanał informacyjny?

News Feed umożliwia poznanie wszystkich wydarzeń związanych ze znajomymi na Facebooku. Na swojej stronie profilowej otrzymasz „kanał” z najnowszymi wydarzeniami stworzonymi przez Twoich znajomych i zainteresowania grup społecznych za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Naprawdę chciałem mieć możliwość spersonalizowania mojego kanału informacyjnego i pokazywania tylko tym znajomym, których kanały chciałem zobaczyć, logując się na moje konto na Facebooku. Jedynym oczywistym sposobem, aby to osiągnąć, było kliknięcie strzałki „ukryj” po prawej stronie kanału dla każdego znajomego z Facebooka, którego aktualizacji NIE chciałem uwzględniać.

Bardzo czasochłonne.

Ale odkryłem, że istnieje szybki i łatwy sposób na mateusz murański stworzenie własnego spersonalizowanego kanału wiadomości na Facebooku i ustawienie go jako domyślnego kanału informacyjnego na Twoim koncie.

Jeśli również byłeś sfrustrowany, stworzyliśmy krótki film na naszej stronie internetowej, pokazujący dokładnie, jak to zrobić na swoim koncie na Facebooku. Znajdziesz link do niego na dole tego artykułu.

Oto skrót do dostosowania swojego kanału informacyjnego na Facebooku!

Innym sposobem na upewnienie się, że widzisz tylko kanały tych, których chcesz zobaczyć, jest utworzenie specjalnej listy znajomych zawierającej tylko te osoby.

Po utworzeniu tej listy pojawi się ona w menu rozwijanym po lewej stronie strony. Po prostu przewiń w dół, chwyć za pomocą myszy i przeciągnij na górę lewej kolumny. To staje się Twoim nowym kanałem informacyjnym.